Wspierają nas:

„ARDEK” to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego dewizą od niemal 20 lat, czyli początków swojej działalności, jest szukanie oraz wdrażanie rozwiązań spełniających oczekiwania klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze możemy zagwarantować najwyższy poziom wykonywanych usług. Dysponujemy własnym magazynem części zamiennych, warsztatem oraz mobilnym zespołem serwisantów i doradców technicznych. Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia: UDT, SEP, wod.-kan., ciepłownicze, gazowe oraz inne umożliwiające wykonywanie zleceń w sposób kompetentny. Ponad to stale świadczymy kompleksową obsługę zakładów przemysłowych z zakresu pełnego utrzymania ruchu. Nieprzerwanie realizujemy strategię rozwoju firmy o czym świadczą liczne wyróżnienia, certyfikaty i rekomendacje.
„ARDEK” to rzetelna marka która: kreuje nowe skuteczne rozwiązania sukcesywnie doskonali działalność nadąża za zmianami w miarę potrzeb kontrahentów podnosi kwalifikacje pracowników, aby praca w firmie przynosiła satysfakcję Nasze działania charakteryzuje: maksymalna dostępność, stała dyspozycyjność, najwyższa jakość i terminowość. Identyfikacja personelu z wartościami i celami, jakie stawia sobie przedsiębiorstwo potęguje w każdym z pracowników chęć dążenia do doskonałości i perfekcji, co dla nas, jako firmy, przekłada się na wartość najwyższą, jaką jest zadowolenia klienta. Przewidywanie i planowanie - to nasza specjalność. Nowoczesne zarządzanie wiedzą oraz bogate doświadczenie umożliwiło nam stworzenie szybkiego i kompleksowego serwisu maszyn i urządzeń.


Spółka powstała w 2015 roku, by zaistnieć na dynamicznie rozwijającym się rynku konstrukcji stalowych w Polsce. Dzięki połączeniu blisko 20 lat doświadczenia właścicieli na rynku brytyjskim jesteśmy w stanie zrealizować wszelkiego typu projekty takie jak magazyny logistyczne, warsztaty, budynki rolnicze czy też produkcje poszczególnych elementów konstrukcji. Bardzo ważnym aspektem jest dla nas utrzymanie najwyższego standardu dostarczanych produktów, dlatego też realizujemy zamówienia zgodnie z procedurami i certyfikacją według normy EN-ISO 1090 oraz wymogami znakowania CE gwarantując satysfakcję naszych klientów i jakość dostarczonego produktu. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych jak i firm poszukujących budynków konstrukcji stalowej o najlepszym stosunku jakości do ceny. Pomożemy dobrać najkorzystniejsze rozwiązania konstrukcyjne. Możemy także pośredniczyć w procesie przygotowania dokumentacji projektu. Wyróżniamy się osobistym podejściem po przez proces konsultacji czy też możliwość wizyty u klienta. Żaden projekt nie jest za mały czy za duży i każdy jest traktowany z tym samym naciskiem na dopracowanie szczegółów. Projekty wykonywane są w najnowszej technologii 3D umożliwiając wizualizację projektu. Wykonujemy : budynki konstrukcji stalowej; elementy konstrukcyjne zgodne ze specyfikacją zleceniodawcy; wyposażenie i sprzęt dla bydła, owiec, cieląt; inne projekty wymagające zastosowania elementów stalowych gorąco walcowanych i zimno giętych. Wszystkie produkty mogą być cynkowane ogniowo bądź malowane w dowolnej specyfikacji.


.